Madeleine Pyk färglitografi
2017-09-20
486274
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Nils Ferlin", signerad Madeleine Pyk, 143/250, färglitografi, ca 36x46 cm