Orientmatta
2017-09-20
486225
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Afghanistan, ca 346x262 cm
Baksida med skador/hål (spår av äldre malangrepp), ställvis hårdare slitage, kortsidor med mindre skador samt med reva