Kay Bojesen
2017-09-19
486180
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAY BOJESEN (1886-1958), apa, teak, 1900-tal, höjd ca 19 cm.
Smärre slitage.