Bordslampa Tuben
2017-09-19
486173
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, vit plast, längd ca 75 cm, höjd ca 39 cm
Smärre slitage