Skyskrapor blandteknik
2017-09-19
486139
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmotiv med skyskrapor, blandteknik, signerad Åberg-38, 94x56 cm
Ytskador