Lennart Jirlow färglitografi
2017-09-19
486112
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): I trädgården, signerad L. Jirlow, EA, färglitografi, ca 44x60 cm