Armring silver
2017-09-21
486075
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING, silver, 1900-talets andra hälft, pålödd del, 1800-tal, dekor med fasetterade glasstenar, innerdiameter ca 6 cm, säkerhetskedja (ej öppningsbar), vikt ca 43,3 g, ask Svenskt Tenn, pålödd metallplatta med text: From Cheri to Cherie