Silverbestick
2017-09-19
486065
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESTICK, silver, bl.a. Gammal Fransk samt snarlika modeller, 1800-tal, bestående av: 21 teskedar, 2 såsslevar, 2 bordsskedar, vikt ca 491 g
Gravyr, slitage