Gert Marcus, oljemålning
2017-10-05
486006
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GERT MARCUS (1914-2008): Färgstruktur, Signerad G M och på baksidan 1951, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x60 cm
Proveniens: Fam Marcus.