Gert Marcus, oljemålning
2017-10-05
486003
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GERT MARCUS (1914-2008): Kvinnoporträtt, signerad G M och på baksidan 1951, olja på duk uppklistrad på pannå, 28x23 cm
Proveniens: Fam. Marcus.