Gert Marcus, oljemålning
2017-10-05
485980
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
GERT MARCUS (1914-2008): Färgdistanser, signerad G M -53, olja på duk, 74x93 cm
Proveniens: Fam. Marcus.