Robert Högfeldt
2017-09-28
485893
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Björkar, signerad Högfeldt, akvarell, ca 31x37 cm