Johan Fredrik Isberg
2017-10-06
485892
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Källaren Kronan vid Hötorget", monogramsignerad och daterad 1901, akvarell med täckvitt, ca 15,5x10 cm,
Läs mer
Inramad