Rico Zermeno collage
2017-09-27
485851
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICO ZERMENO (samtida): Utan titel, signerad och daterad Rico Zermeno 1996, collage, oval, totalt inklusive ram 48x37 cm
Slitage