ANDRÉ LANSKOY
2017-09-23
485819
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Komposition, signerad Lanskoy, numrerad 63/150, färglitografi, ca 68x50 cm