Harald Lindberg oljemålning
2017-09-18
485751
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Timmerflottning, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 33x41