Harald Lindberg oljemålning
2017-09-18
485750
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Sjöfartsmotiv, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 30x38 cm