Bengt Lindström, carborundum
2017-09-22
485712
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Kättja, signerad Lindström samt numrerad 19/20, carborundum, ca 75x56 cm