Johan Fredrik Isberg Götgatan
2017-10-06
485559
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Källaren Drufvan vid Götgatan.", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad