Johan Fredrik Isberg Hornkroken Stockholm
2017-10-06
485548
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Hornskroken", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad