Johan Fredrik Isberg Cellfängelset Rådhuset
2017-10-06
485532
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Cellfängelset.Rådhuset och Riddarhuset". 1901", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad