Max Walter Svanberg
2017-09-17
485442
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 130/300, litografi med prägling, ca 65x47 cm