Alexandre Fassianos
2017-09-17
485435
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): ´´Le Fumeur´´, signerad A Fassianos, färglitografi, 49/50, bildmått ca 65x48 cm