Einar Jolin
2017-09-17
485410
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsvy, signerad, 315/360, färglitografi, bildyta ca 55x45 cm