Joakim Allgulander litografi
2017-09-17
485406
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 143/210, litografi, bladstorlek ca 35,5 x 30 cm