Carl Brandt oljemålning
2017-09-17
485326
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt 1919, olja på duk, ca 49x72 cm