Eduard Bischoff oljemålning
2017-09-20
485254
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDUARD BISCHOFF (Tyskland 1890-1974): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ed. Bischoff -23, olja på duk, ca 49x61 cm