Ellis Wallin oljemålning
2017-09-20
485253
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): ´´Tre ekar - Liljeholmen´´, signerad och daterad Ellis Wallin -45, olja på pannå, ca 46x55 cm