Ulrica Hydman Vallien
2017-09-17
485239
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad samt pt, färglitografi, bladmått ca 60x68 cm,
oramad