Johan Fredrik Isberg Engelbrektsgatan
2017-10-05
485223
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Spåkvinnan Arfvidssons gård vid Engelbrektsgatan", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad