Johan Fredrik Isberg
2017-10-05
485213
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Lambyska verket" (Bryggeri vid Engelbrektsplan), monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad