Bordslampor mässing
2017-09-17
485210
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1960-tal, skulptural pelare, skärmar i textil, höjd ca 110 cm
Smärre slitage