Birger Birger Ericson oljemålning
2017-09-17
485152
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): "På vinden´´, signerad Birger, olja på duk, ca 97x117 cm