Joe Maloney, Hackensack

Joe Maloney, Hackensack
Joe Maloney, Hackensack
Joe Maloney, Hackensack
Joe Maloney, Hackensack

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

JOE MALONEY (USA, född 1949): "Hackensack, New Jersey", signerad och daterad Joe Maloney 1978, färgfotografi, ca 32x41 cm

485104

2017-09-16