Lennart Gram olja
2017-09-20
485090
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): Mondriankortet, signerad och daterad Gram 1974, olja på duk, 60x81 cm