Lars Norrman akvarell
2017-09-16
485014
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Nakenscen, signerad Lars Norrman, akvarell, 9x17,5 cm