Theo Tobiasse färglitografi
2017-09-15
484996
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 114/250, färglitografi, bladmått ca 110x74 cm
Oramad