Theo Tobiasse färglitografi
2017-09-15
484987
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 115/250, färglitografi, ca 102x70 cm