Johan Fredrik Isberg Stockholm
2017-10-05
484960
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Skeppsholmsbron och Amiralitetshuset, monogramsignerad, akvarell, ca 10x16 cm,
Läs mer
Inramad