Oidentifierad konstnär 1920-tal
2017-09-15
484939
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1920-tal, sittande kvinna på kudde, blandteknik på rispapper, 21x19 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Ej ramad, rullveck, smärre skador och bortfall