Sameknivar
2017-09-15
484938
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SAMEKNIVAR, 4 st, 1900-tal, delvis benarbete, med slidor delvis i ben, en märkt sf 1995, längd 22,5-24 cm, träbitt medföljer
Slitage