Johan Fredrik Isberg Stockholm Hötorget
2017-10-06
484915
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Wåghuset vid Hötorget", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad