Johan Fredrik Isberg Hamngatan-Regeringsgatan
2017-10-06
484914
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Vid Hamngatan.mellan Regerings-och Trädgårdsg:na", monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,
Läs mer
Inramad