Johan Fredrik Isberg Södermalm
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Brännkyrkagatan No 120. Hemmet för ålderstigna Borgersmän. 1902" - Borgerskapets gubbhus, monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,
Läs mer
Inramad
484904
2017-10-05