Johan Fredrik Isberg Stockholm Karlbergsbron
2017-10-06
484895
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Karlbergsbron", monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10,5 cm,
Läs mer
Inramad