Johan Fredrik Isberg
2017-10-05
484890
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Riddarhustorget - Rådhuset 1901", monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,
Läs mer
Inramad