Johan Fredrik Isberg Stockholm Keyserska huset
2017-10-05
484889
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Keyserska huset", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): (3 st) betitlade "Keyserska huset", "vid Munkbron" - Gamla stan "Kornhamnstorg No 57", monogramsignerade, akvareller, ca 15,5x10 resp 10-15,5 cm,
Inramad