Soppslevar silver
2017-09-15
484883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st, silver, K Anderson 1915 resp. 1800-tal, med otydliga stämplar, längd ca 35 resp 48 cm