Fåtölj svart skinn
2017-09-15
484849
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets slut, krom, svart skinnklädsel, snurrfunktion, sitthöjd ca 34 cm
Bruksslitage