Spelbord sengustavianskt
2017-09-15
484775
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPELBORD, sengustaviansk stockholmsarbete, mahognyfaner, låda i sargen, märkt undertill F.M, höjd ca 78, 89x43 cm
Ytskador, fanerskador